Виджеты
Новини Vodafone | 6 Січень, 2017 |

Розгортання 3G від Vodafone у грудні: ще 154 міста

vodafone_3g_ny

В останньому місяці минулого року Vodafone Україна істотно розширив 3G-покриття по всій Україні. Швидкісний мобільний інтернет Vodafone з’явився у грудні в 154 населених пунктах. Мешканці 41 населеного пункту отримали 3G просто під новорічну ялинку.

У Дніпропетровській області 3G-зв’язок став доступним у містах Покров і П’ятихатки, а також у селищах Магдалинівка, Царичанка, Петриківка, Кринички, Сад, Піщанка, Булахівка, Карабинівка, Чумаки та Шевченко.

На Київщині мешканці населених пунктів Володарка, Зелений бір, Велика Солтанівка та Гвоздів, Пісківка, Миронівка також приєдналися до 3G.

3G-покриття від Vodafone з’явилось у містах Дрогобич та Борислав Львівської області, а також у селах Підлиман, Савинці, Безлюдівка, Мерефа, Бірки, Золочів, Первомайське, Нова Водолага, Шевченкове, Краснокутськ, Бабаї, Рогань, Васищеве, Буди, Вовчанськ, Панютино Харківської області та в районному центрі Велика Лепетиха на Херсонщині.

У грудні 3G також отримали мешканці села Серники на Рівненщині, селища Линовиця, що в Чернігівській області, і селища Велика Багачка та Машівка на Полтавщині.

Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.


Теги:

Коментарі

  • Юрий Дубняк

    С каких пор у вас села городами стали? Пишите лучше 154 населенных пункта.