Виджеты
Новини Vodafone | 12 Січень, 2017 |

На свята клієнти Vodafone спожили вдвічі більше трафіку

У Новий рік і Різдво українські абоненти завантажили 892 ТБ трафіку в мережі Vodafone. Це на 64% більше, ніж у минулорічні зимові свята. Таке зростання у Vodafone пояснюють доступністю 3G-мережі: за рік оператор збільшив її покриття майже вдвічі. Сьогодні швидкісна мережа доступна більш ніж 54% жителів України.

Майже 85% цьогорічного святкового трафіку припало на 3G-послуги. При цьому скорочується кількість новорічних і різдвяних привітань за допомогою дзвінків і SMS. Якщо кількість дзвінків зменшилася несуттєво, то SMS цього року на Новий рік і Різдво було відправлено в 1,5 раза менше.

На Різдво і Новий рік українці вибирали різні способи для привітань. У Новий рік клієнти Vodafone здійснили більше дзвінків і відправили більше SMS, а для різдвяних привітань частіше вибирали мобільний інтернет.

Різдвяний пік спілкування в інтернеті припав на 21:00 у більшості областей, окрім Закарпатської, Тернопільської та Рівненської. Жителі цих регіонів 7 січня масово користувалися інтернетом з 10 ранку. Дзвонили українці в різдвяні свята переважно об 11:00 – у всіх областях, крім Житомирської та Черкаської, де найбільше різдвяних дзвінків припало на 4-5 годину вечора.

Як показало це Різдво, найбільш інтернет-активні абоненти Vodafone живуть у Київській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській та Полтавській областях. Більше цікавих подробиць про те, як вітали один одного українці в мережі Vodafone, – у святковій інфографіці.

vodafone_xmass0

Натисніть на зображення, щоб відкрити його в повному розмірі


Теги:

Коментарі